• -10%

Sea Voyage - marynistyczny plakat do pokoju dziecka Nr15

Zapoznaj się z pięknymi, marynistycznymi plakatami do pokoju twojego dziecka. Urocza grafika nawiązująca do tematyki morza i oceanu namalowana w spokojnych i dobrze skomponowanych barwach.

Rozmiar
12,99 zł
11,69 zł Zniżka 10%

Wyjątkowy plakat o tematyce morskiej dla rządnych przygód, małych podróżników. Przepiękna, harmonijna grafika malowana akwarelą została odtworzona cyfrowo, by z pomocą najnowszych technologii pojawić się na naszych obrazkach i plakatach. Kolekcja obrazków Sea Voyage w oryginalny sposób udekoruje ścianę w pokoju twojego dziecka.

Plakaty i obrazki stanowią obecnie nieodłączny element dekoracji wnętrz. Można powiesić je w gustownych ramkach lub przykleić bezpośrednio do ściany. Za sprawą powlekanego papieru o gramaturze 180g/m² z matowym wykończeniem jesteśmy w stanie zagwarantować produkt odporny na upływ czasu. Drukujemy na papierze powlekanym, który zapewnia nieocenioną wyrazistość kolorów. Za druk odpowiedzialny jest markowy ploter firmy Canon, który dzięki japońskiej technologii gwarantuje niezrównaną jakość wydruków.


Dostępny produkt sprzedawany jest bez ramki. Dekorację wysyłamy zwiniętą w tekturowej tubie, dzięki czemu mamy pewność, że dotrze bezpiecznie do odbiorcy.


Przedstawione zdjęcia mają charakter poglądowy. Odcień koloru grafiki może nieznacznie różnić się od rzeczywistego.
Rozbieżności mogą wynikać z różnic w ustawieniach parametrów monitora.

Regulamin sklepu - zapoznaj się z warunkami.

Pla072