Marka DEKORACJAN powstała z zamiłowania do tworzenia i dekorowania miejsc, które na co dzień nas otaczają. Chodziło przede wszystkim o to, żeby miejscom, w których najczęściej przebywamy nadać odpowiedniej harmonii, by było przyjemnie i ze smakiem.

Chcieliśmy tworzyć wyjątkowe dekoracje, które są z nami w naszych domach i wpływają na nasze samopoczucie. Dzięki ogromnym ambicjom, samodoskonaleniu oraz wieloletniemu doświadczeniu możemy dziś produkować przepiękne naklejki ścienne, oraz unikatowe tapety.

Specjalizujemy się głównie w dekoracjach dla dzieci, ponieważ ich urok jest niewątpliwy.

Dbamy o każdy detal produktu zanim pojawi się w sprzedaży. Nie znosimy tanich rozwiązań, które mogłyby niekorzystnie wpłynąć na jakość naszych dekoracji - pragniemy łączyć ze sobą solidność wraz z odpowiednio dobraną ceną.

Inspiracje czerpiemy ze stylu skandynawskiego, północno-europejskich trendów oraz nowoczesnych technologii. Stawiamy na wyjątkowość naszych produktów. Chcemy, aby nasi klienci byli za każdym razem oczarowani produktem, który zamówili. Wysoka jakość oraz kreatywność jest naszym mocnym atutem.

Nasza pracownia znajduje się w Łodzi przy ulicy Andrzeja Struga 28 lok. 3

Pełna oferta produktów dostępna jest wyłącznie w sklepie internetowym www.dekoracjan.pl

Możesz nas odwiedzić jeśli masz pytania odnośnie naszych produktów, lub szukasz inspiracji dla pokoju swojego dziecka. Służymy pomocą w zakresie odpowiedniego doboru dekoracji ściennych.