Marka DEKORACJAN

powstała z zamiłowania do  tworzenia i dekorowania miejsc, które są bliskie twojemu dziecku. Chodziło przede wszystkim o to, żeby miejscom, w których najczęściej przebywają dzieci nadać  odpowiedniej atmosfery, skłaniającej do zabawy, nauki lub relaksu.

Chcieliśmy tworzyć wyjątkowe dekoracje, które wpływają na samopoczucie dzieci. Dzięki ogromnym ambicjom, samodoskonaleniu, oraz wieloletniemu doświadczeniu możemy dziś produkować przepiękne dekoracje ścienne.

Dbamy o każdy detal produktu zanim pojawi się w sprzedaży. Nie znosimy tanich rozwiązań, które mogłyby niekorzystnie wpłynąć na jakość produkowanych przez nas dekoracji - pragniemy łączyć ze sobą solidność wraz z odpowiednio dobraną ceną.

Nasze dekoracje charakteryzują się zróżnicowanymi stylami takimi jak boho, vintage, montessori, czy styl skandynawski. Chcemy, aby nasi klienci byli za każdym razem oczarowani produktem, który zamówili. Wysoka jakość, oraz kreatywność jest naszym mocnym atutem.Kilka słów o tym co znajdziesz w naszym sklepie:

* tapety do pokoju dziecka - zróżnicowane wzory przeznaczone zarówno dla młodszych jak i nieco starszych dzieci.

* naklejki do pokoju dziecka - mnogi wybór naklejek do dziecięcych pokoi w wielu rozmiarach i o różnej tematyce.

* plakaty do pokoju dziecka - drukowane na papierze, lub płótnie w stylu montessori, boho, czy vintage.

* drewniane dekoracje do pokoju dziecka - wykonywane ze sklejki w ciekawych, oryginalnych kształtach i motywach.